Tatlım Tatlım (2017)

Türkçe Dublaj Fragman

Duyuru: Film - Dizi indirme istekleri için Sohbete bağlanabilirsiniz.Duyuru: Opera tarayıcıda https://prnt.sc/rtyhup bu tarz hatalar alınmaktadır lütfen bu tarz problemde tarayıcınızı değiştiriniz.
Not: Bazı filmlerin ilk açılış süresi çekilen görsel nedeniyle 5-6 saniye gecikmektedir.
Yasal Uyarı: Bu site sunucusunda hiçbir dosya barındırmıyor. Tüm içerik bağlı olmayan üçüncü parti tarafından sağlanmaktadır.
Tatlım Tatlım (2017)
Tatlım Tatlım (2017)

Tatlım Tatlım (2017)

Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı ve Demet Akbağ ile senelerce kapalı gişe oynadıkları Haybeden Gerçeküstü Aşk'ın uyarlaması olan filmde, dört ayrı çift aynı partide tanışır ve aralarında tatlım-tatlım bir ilişki başlar ise.. Ve bu haybeden gerçeküstü bir aşk ise... İlişkinin her evresi bir durum komedisi iken, bir an hoşlaşılıp ardından hemen didişilir ise... Akla şöyle bir soru gelebilir mi: Ey sevgili sevgililer sizin aşka işiniz yok mu? Yılmaz Erdoğan’ın senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği, aşkın farklı dönemlerini anlatan bu romantik komedide başrolleri Aylin Kontente, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman ve Serkan Keskin paylaşıyor.

Tür: Komedi

Aktör & Aktrist: Bra Pekin , Aylin Kontente , Blent Emrah Parlak , Gupse zay , ebnem Bozoklu , alar orumlu , Serkan Keskin , Fatih Artman , Demet Akba , Ylmaz Erdoan

Yönetmen: Ylmaz Erdoan

Senarist: Ylmaz Erdoan

Ülke:

Yayın Tarihi: 2017-03-17

Süre: 95 Min

Kalite: FHD

Puan: 0

5.8

Puan(2)


#Tatlım Tatlım Full Hd izle #Tatlım Tatlım Full Hd seyret #Tatlım Tatlım sansürsüz