Tamam Mıyız? (2013)

Türkçe Dublaj Fragman

Duyuru: Film - Dizi indirme istekleri için Sohbete bağlanabilirsiniz.Duyuru: Opera tarayıcıda https://prnt.sc/rtyhup bu tarz hatalar alınmaktadır lütfen bu tarz problemde tarayıcınızı değiştiriniz.
Not: Bazı filmlerin ilk açılış süresi çekilen görsel nedeniyle 5-6 saniye gecikmektedir.
Yasal Uyarı: Bu site sunucusunda hiçbir dosya barındırmıyor. Tüm içerik bağlı olmayan üçüncü parti tarafından sağlanmaktadır.
Tamam Mıyız? (2013)
Tamam Mıyız? (2013)

Tamam Mıyız? (2013)

İhsan bedensel engeli nedeniyle annesine bağımlı olarak yaşamak zorunda olan ve içerisinde kısılıp kaldığı bu hayata günbegün daha fazla küsen genç bir adamdır. Hayalleri vardır; asla gerçekleşmeyeceğini düşündüğü bu hayallerin uktesi ve annesine yük olduğu fikrinin ağırlığıyla yaşamdan kopmaktadır. Temmuz ise idealleri doğrultusunda baba evinden ayrılan ve bu süreçte ayaklarının üzerinde durmak için çabalayan bir heykeltıraştır. Geçinebilmek amacıyla çocuk romanlarında çizerlik yapar ve iyi gittiğini sandığı bir ilişkisi de vardır. Bir anda sevgilisi tarafından terk edilmesi ve elindeki işi kaybetmesi hayatını daha da altüst eder. Temmuz ve İhsan'ın yolları hayatlarının böylesine karanlık bir döneminde kesişir ve bu tesadüf ikisinin de yeniden doğmasını sağlar.

Tür: Komedi , Dram

Aktör & Aktrist: Aras Bulut Iynemli , Deniz Celiloğlu , Sumru Yavrucuk , Asl Enver

Yönetmen: aan Irmak

Senarist: aan Irmak

Ülke: Turkey

Yayın Tarihi: 2013-11-29

Süre: 92 Min

Kalite: FHD

Puan: 0

6.6

Puan(1)


#Tamam mıyız? Full Hd izle #Tamam mıyız? Full Hd seyret #Tamam mıyız? sansürsüz