İnşaat (2003)

Türkçe Dublaj Fragman

Duyuru: Film - Dizi indirme istekleri için Sohbete bağlanabilirsiniz.Duyuru: Opera tarayıcıda https://prnt.sc/rtyhup bu tarz hatalar alınmaktadır lütfen bu tarz problemde tarayıcınızı değiştiriniz.
Not: Bazı filmlerin ilk açılış süresi çekilen görsel nedeniyle 5-6 saniye gecikmektedir.
Yasal Uyarı: Bu site sunucusunda hiçbir dosya barındırmıyor. Tüm içerik bağlı olmayan üçüncü parti tarafından sağlanmaktadır.
İnşaat (2003)
İnşaat (2003)

İnşaat (2003)

Nizamettin, oldukça ürkütücü ve suça gömülü bir mafya liderinin şoförüdür. Ali ve Sudi ise hayatlarını bir şekilde kazanabilmek adına onun inşaatında çalışmaktadırlar. Bir gün şansızlık sonucu inşaat alanının arka bahçesine ölü bir adamı gömmek durumunda kalırlar. Lakin bu son sefer olmayacaktır… Zira Ali ve Sudi’nin çalıştığı inşaat bundan sonra, öldürülen insanları gizlice defnetmek adına önemli bir ün kazanacaklardır. Kendilerini boyunlarına kadar bu bataklığa girmiş vaziyette bulan ikili, bu işten bir şekilde kurtulmanın yollarını arayacaklardır.

Tür: Komedi , Suç , Dram , Gerilim

Aktör & Aktrist: Emre Knay , evket oruh , Suna Pekuysal , Yeim Bber , Binnur Kaya , Ali Mümtaz Taylan , Tuncay Beyazit , ehsuvar Akta , Ali Yaylı , Murat Bavli

Yönetmen: mer Varg , Tolgay Ziyal

Senarist: mer Varg , Serdar Tantekin

Ülke: Turkey

Yayın Tarihi: 2003-11-21

Süre: 113 Min

Kalite: FHD

Puan: 0

7.2

Puan(1)


#İnşaat Full Hd izle #İnşaat Full Hd seyret #İnşaat sansürsüz #İnşaat 1080p