Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet (2018)

Türkçe Dublaj Fragman

Duyuru: Film - Dizi indirme istekleri için Sohbete bağlanabilirsiniz.Duyuru: Opera tarayıcıda https://prnt.sc/rtyhup bu tarz hatalar alınmaktadır lütfen bu tarz problemde tarayıcınızı değiştiriniz.
Not: Bazı filmlerin ilk açılış süresi çekilen görsel nedeniyle 5-6 saniye gecikmektedir.
Yasal Uyarı: Bu site sunucusunda hiçbir dosya barındırmıyor. Tüm içerik bağlı olmayan üçüncü parti tarafından sağlanmaktadır.
Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet (2018)
Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet (2018)

Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet (2018)

Roket Pizza adlı bir pizzacıda motorlu kurye olarak çalışan Gürbüz (Emre Mutlu), çalıştığı restoranın müdürü olabilmeyi ve sözlüsü Aylin'le bir an önce evlenmeyi hayal etmektedir. Ancak Aylin'in kıskançlıkları, Gürbüz'ü canından bezdirmiştir. Yanlış hiçbir şey yapmadığına sözlüsünü ikna edebilmek için yakın arkadaşı Ferhat'ın önerisiyle bir gününün her anını kameraya kaydetmeye karar verir. Ancak yanlışlıkla bir cinayeti kaydeder, üstelik katiller kendisini görmüştür. Gürbüz, Ferhat'la birlikte başına sardığı beladan kurtulmaya çalışırken zorlu bir kovalamacanın ortasında kalır.

Tür: Komedi

Aktör & Aktrist: Emre Mutlu , Hakan Bulut , Ayhan Ta

Yönetmen: Orhan Erkal

Senarist: Emre Mutlu

Ülke: Turkey

Yayın Tarihi: 2018-08-30

Süre: 92 Min

Kalite: FHD

Puan: 0

1

Puan(2)


#Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet Full Hd izle #Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet Full Hd seyret #Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet Sansürsüz #Gürbüz Sansürsüz