Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku (2014)

Türkçe Dublaj Fragman

Duyuru: Film - Dizi indirme istekleri için Sohbete bağlanabilirsiniz.Duyuru: Opera tarayıcıda https://prnt.sc/rtyhup bu tarz hatalar alınmaktadır lütfen bu tarz problemde tarayıcınızı değiştiriniz.
Not: Bazı filmlerin ilk açılış süresi çekilen görsel nedeniyle 5-6 saniye gecikmektedir.
Yasal Uyarı: Bu site sunucusunda hiçbir dosya barındırmıyor. Tüm içerik bağlı olmayan üçüncü parti tarafından sağlanmaktadır.
Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku (2014)
Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku (2014)

Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku (2014)

"Hiçbir kitabı yayınlanmamış yazar" Arif (Erdal Beşikçioğlu), kadınlarla ilgili belli konularda doğru fikirlere sahip olduğunu düşünmektedir. Fakat Müzeyyen'le (Sezin Akbaşoğulları) tanışması tüm yargılarını yerle bir eder. Müzeyyen tanıdığı kadınların hiçbirine benzememektedir. Müzeyyen'in dünyasına girdikçe büyük acılar çeken Arif, aynı zamanda kadınlarla ilgili aklındaki soruların bazılarına yanıt bulacaktır. İlhami Algör’ün 2005'te yayımlanan aynı adlı romanından esinlenen Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku’nun hikayesini ve senaryosunu Çiğdem Vitrinel ve Ceyda Aşar birlikte kaleme aldı. Yapımcılığını Mars Prodüksiyon adına Marsel Kalvo’nun üstlendiği filmin görüntü yönetmenliğini Vedat Özdemir gerçekleştirirken, filmin özgün müziklerini Mor ve Ötesi grubundan tanıdığımız Harun Tekin yapıyor.

Tür: Dram , Romantik

Aktör & Aktrist: Erdal Beikiolu , Sezin Akbaoullar , Erdin Glener

Yönetmen: idem Vitrinel

Senarist:

Ülke: Turkey

Yayın Tarihi: 2014-12-12

Süre: 104 Min

Kalite: FHD

Puan: 0

6.9

Puan(1)


#Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku Full Hd izle #Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku Full Hd seyret #Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku sansürsüz