Dünya Hali (2018)

Türkçe Dublaj Fragman

Duyuru: Film - Dizi indirme istekleri için Sohbete bağlanabilirsiniz.Duyuru: Opera tarayıcıda https://prnt.sc/rtyhup bu tarz hatalar alınmaktadır lütfen bu tarz problemde tarayıcınızı değiştiriniz.
Not: Bazı filmlerin ilk açılış süresi çekilen görsel nedeniyle 5-6 saniye gecikmektedir.
Yasal Uyarı: Bu site sunucusunda hiçbir dosya barındırmıyor. Tüm içerik bağlı olmayan üçüncü parti tarafından sağlanmaktadır.
Dünya Hali (2018)
Dünya Hali (2018)

Dünya Hali (2018)

Dünya Hali, platonik aşkının kalbini çalmaya çalışan genç bir adamın hikayesini anlatıyor. İTÜ Makine bölümü mezunu olan Serdar, geçimini animatörlük yaparak sağlamaktadır. İçine kapanık biri olan Serdar uzun süredir Gizem adındaki genç bir kadından hoşlanmaktadır. Fakat Gizem’in ne bu aşktan ne de Serdar’ın varlığından haberi vardır. Gizemle tanışmaya bir türlü cesaret edemeyen Serdar, ev arkadaşları Batu ve Masal ile girdiği iddiayı kaybedince Gizemle tanışıp onun kalbini çalmak zorunda kalır. Gizem ile nasıl iletişim kuracağını bilemeyen Serdar’ın ayağına büyük bir fırsat gelir. Ah Güzel İstanbul dergisinde çalışan Gizem, aşkı olma korkusu olan filofobi hakkında bir çalışma yapmaktadır. Konu ile ilgili röportaj yapması gereken Gizem karşısında kendisini filofobik olarak tanıtan Serdar’ı bulur. Serdar bir yandan Gizem’in gönlünü kazanmaya çalışırken bir yandan da Gizem'e aşık olan dergi patronu Arda ve onu evlendirmeye çalışan annesi Halime'yle baş etmeye çalışır.

Tür: Komedi

Aktör & Aktrist: Murat Dalkl , Melis Sezen , Eren Hacsaliholu , Serenay Akta , Demet Gl , Gkay Mftolu , Pinar Senol , Sadik Grbz , zlem akar , Birsen Drl , Levent imen , Tuba Karabey , Cenk Hakan Kksal

Yönetmen: mer Can

Senarist: Okan Cil

Ülke: Turkey

Yayın Tarihi: 2018-11-02

Süre: 101 Min

Kalite: FHD

Puan: 0

0

Puan(1)


#Dünya Hali Full Hd izle #Dünya Hali Full Hd seyret #Dünya Hali sansürsüz