Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020)

Tr Altyazı Fragman

Duyuru: Film - Dizi indirme istekleri için Sohbete bağlanabilirsiniz.Duyuru: Opera tarayıcıda https://prnt.sc/rtyhup bu tarz hatalar alınmaktadır lütfen bu tarz problemde tarayıcınızı değiştiriniz.
Not: Bazı filmlerin ilk açılış süresi çekilen görsel nedeniyle 5-6 saniye gecikmektedir.
Yasal Uyarı: Bu site sunucusunda hiçbir dosya barındırmıyor. Tüm içerik bağlı olmayan üçüncü parti tarafından sağlanmaktadır.
Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020)
Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020)

Bad Boys: Her Zaman Çılgın (2020)

Bad Boys For Life'ta başkahramanlarımız Marcus ve Mike, son kez bir maceraya açılıyorlar. Miami'de polis olarak görev yapan ikili, yine bulaşmaması gereken bir olaya bulaşıyor. Modern ve uzman bir polis biriminin yolu Bad Boys ile karşılaşır. Çünkü Miami yeni bir tehlike ile karşı karşıyadır. Uyuşturucu kartelinin başında bulunan Armando Armas'ın yakalanması gerekmektedir. Ancak Armando soğukkanlı ve ünlü bir katildir. Kartele son derece sadıktır ve annesi tarafından Mike'ı öldürmesi için gönderilmiştir.

Süre: 123 Min

Kalite: FHD

Puan: 0

6.6

Puan(4)


#Bad Boys: Her Zaman Çılgın Full Hd izle #Bad Boys: Her Zaman Çılgın Full Hd seyret #Bad Boys: Her Zaman Çılgın türkçe Dublaj #Bad Boys: Her Zaman Çılgın türkçe Altyazılı